Угода користувача сайту

Згода на обробку персональних даних

Відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» я, реєструючись на цьому сайті та/або відправляючи повідомлення через цей сайт, добровільно надаю згоду на обробку  наданих мною персональних даних (надалі — персональні дані), зокрема наступних даних (повністю або частково):

  • Ім’я,  контактний номер телефону, e-mail, адреса проживання.

Персональні дані обробляються з метою ідентифікації власника облікового запису для участі в акціях, конкурсах та інших заохочувальних заходах, які проводить Компанія, ідентифікації користувача/заявника для реагування на звернення, з метою проведення досліджень з якості продукції, що реалізує Компанія, сервісу, захисту прав споживачів, для обслуговування клієнтів.

Для виконання вищевказаної мети Персональні дані можуть оброблятися та передаватися для обробки третім особам. Дана мною згода на обробку моїх персональних даних не вимагає здійснення Компанією, повідомлень про передачу мої персональних даних третім особам відповідно до статті 21 Закону України «Про захист персональних даних».

Згода на обробку Персональних даних надається на умовах, зазначених вище, на строк 10 років. У випадку, якщо чинним законодавством України встановлено інший (більш тривалий) строк зберігання документів, що містять Персональні дані, цим надаю свою безумовну згоду на оброку персональних даних протягом такого строку.


Відкликання згоди на обробку Персональних даних може бути здійснене шляхом направлення суб’єктом персональних даних відповідного розпорядження в простій письмовій формі на адресу Компанії: Україна, м. Київ, а/с 43, 03115. При цьому клієнт згоден з тим, що такий відклик може спричинити наступні наслідки:

  • Відмову у взаємодії із клієнтом, якщо така взаємодія не може бути виконана без необхідності в обробці персональних даних клієнта.
  • Відмову у задоволенні звернення користувача/заявника суб’єкта персональних даних, в разі неможливості його супроводу та підтримки без обробки персональних даних клієнта.